Redakcja

 

Matylda

Mam 12 lat, chodzę do klasy VIa z Nikolą i Tamarą. Myślę, że uczę się dość dobrze i w miarę możliwości, ale moją piętą achillesową jest matematyka ( brrr ). Lubię natomiast polski, plastykę i muzykę.

Myślę, że mam dość  szerokie zainteresowania. Przede wszystkim bardzo lubię rysować, pisać, myśleć ( filozof ze mnie :P ) i czytać. Uwielbiam literaturę nordycką, fascynuję się krajami skandynawskimi.  Słucham muzyki metalowej, szczególnie z odmiany doom i heavy, lecz nie tylko. Kocham Linkin Park. Moimi ulubionymi aktorami są:  Logan Lerman, Harry Lloyd, Sam Claflin, Jamie Campbell Bower, Robert Sheehan. Jestem Shadow Hunter i Soldier.
Tamara
Mam na imię Tamara, chodzę do VIa. Jestem Belieber, lubię Nirvanę i Linkin Park ( dzięki Nikoli i Matyldzie! ). Mam psa o imieniu Oli. Mój ulubiony kolor to turkusowy. Czytam dużo książek, chodzę z Nikolą na LSD ( dzięki niej ).
Nikola
Jestem Nikola, mam 12 lat, chodzę do tej samej klasy co dziewczyny. Słucham wspaniałej muzyki – pięknego rocka, i nic poza tym! Uważam, że rock to styl życia. Najbardziej lubię Avril Lavigne oraz Simple Plan. Moim ulubionym przedmiotem jest angielski, nie przykładanie się do niego do niego jest dla mnie zwykłym brakiem szacunku do danego kraju.  Tańczę w LSD, razem z Tamarą. Kocham śpiewać. Uczę się hiszpańskiego.  Jestem Shadow Hunter. Mój ulubiony aktor to Jamie Campbell Bower.
Reklamy
Opublikowano on 16 września 2009 at 11:24  Możliwość komentowania Redakcja została wyłączona  
%d blogerów lubi to: