Czytać? Czytać!

Jako, że cała nasza redakcja  czyta książki, to chciałybyśmy wyrazić swoją opinię na ten temat. Pierwszy problem – jak tu czytać, skoro jest tyle innych, interesujących rzeczy do roboty? Na przykład portale społecznościowe… ( nie uogólniając, to może być dosłownie wszystko, ale to przede wszystkim internet uważamy za atrakcyjne zajęcie.. Niestety…).

Wiele osób czyta książki, tak samo wiele ma do nich wyjątkowy uraz. Dlaczego? Nie mamy pojęcia. Może przez przejścia ze szkolnymi lekturami… tak czy inaczej,  nie wolno się przez coś takiego zrażać! Świat książek jest o wiele bardziej interesujący, niż by się mogło wydawać. Przeciętne czytadło dobrego autora może wciągnąć bardziej, niżby się wydawało – wystarczy tylko wiedzieć, jak szukać.

Czytanie nie tylko interesuje – rozwija wyobraźnię, sprawia, że patrzymy na świat innymi oczami. Z pewnością edukuje o wieeele bardziej niż Facebook, to pewne ;-) Poza tym, może poprawić umiejętności ortograficzne, które niektórym trudno jest wpoić… Tak więc… czytajcie!

 

Redakcja

Reklamy
Published in: on 18 lutego 2014 at 13:11  Możliwość komentowania Czytać? Czytać! została wyłączona  
%d blogerów lubi to: